Logo Krakowskiego Rocznika Archiwalnego Krakowski Rocznik Archiwalny

„Krakowski Rocznik Archiwalny” online

Zdigitalizowane tomy „Krakowskiego Rocznika Archiwalnego” dostępne są online – wybór z listy poniżej.

Każdy tom udostępniamy w formie plików pdf – w podziale na: strony redakcyjne, spis treści i cały tom. Dodatkowo, dla tomów udostępnionych na Portalu Czasopism Naukowych, zamieszczamy bezpośrednie linki dla poszczególnych artykułów. Kliknięcie na przycisk „Pełny tekst” przenosi na stronę tego tekstu na ww. portalu.

Na liście tomów dostępny jest też „Spis zawartości tomów 1-25 (1995-2019)” Krakowskiego Rocznika Archiwalnego, wydany w 2020 r. z okazji 25-lecia czasopisma. A dla ułatwienia korzystania z poszczególnych tomów zamieszczamy aktualizowany na bieżąco spis zawartości dotychczas wydanych tomów „Krakowskiego Rocznika Archiwalnego” – tomy 1-29 (pdf, 403 KB).

Wszystkie tomy dostępne są online w otwartym dostępie. Więcej informacji w zakresie modelu licencjonowania czasopisma znajduje się w zakładce Dostęp i prawo autorskie.

Naszym celem jest stałe zwiększanie zasięgu „Krakowskiego Rocznika Archiwalnego” i wzmacnianie jego pozycji w świecie nauki. Dlatego nasze czasopismo dostępne jest online również na Portalu Czasopism Naukowych oraz na stronie internetowej Małopolskiej Biblioteki Cyfrowej.